Hvem finner du her

Media-Ped- Service
Enkeltpersonforetak som tilbyr tjenester innenfor medierådgivning, journalistikk, språkbearbeiding, undervisning mm.

Terje Smith, tlf. 900 81 948
Epost: terje@smiths.no

Runni Gaard AS
Berit Bråthen, tlf. 909 99 957
Jan Bråthen, tlf. 908 68 499
Epost: jan@bratheneiendom.no

Bedrifts-Assistanse AS
Jan Smedstuen, tlf. 918 71 855
Epost: smedstuen.jan@gmail.com

Sørum Økonomi AS
Knut Tørnblad, tlf. 908 31 964
Epost: knut@soromokonomi.no

Marbre Eiendom AS
Torgeir Breen, tlf. 977 50 203
Epost: torgeir@marbre.no
Jan Martinsen, tlf. 971 31 429
Epost: jan@romerikemaskin.no

Takst AS
– Skade                                      – Skjønn
– Byggeledelse                     – Tilstandsrapport
– Boligsalgsrapport            – Rekonstruksjon/tegning 3D
– Vedlikeholdsanalyser    – Verdi og lån
– Landbruk                              – Natur
– Bolig og næring                 – Byggelånsoppfølging
– Undervisning og kurs

Anett Aanerud Halvorsen, tlf. 412 02 168
Epost: post@takst.as
Gunnar Halvorsen, tlf. 934 03 577
Epost: post@takst.as

Hega AS
Harald Kjærnli, tlf. 480 54 567
Epost: harald@hega.no

Leif Runars AS
Leif Runars AS er et murerfirma startet opp av Leif Hagen og Runar Hansen i 2010. Derav navnet Leif Runars AS. Vår største målgruppe er innen flisarbeider på større prosjekter. Vi tar også på oss noen jobber på det private markedet. To av Leif Runars AS største prosjekter har vært flisarbeid på kjøpesentre; Strømmen Storsenter og CC senter Hamar. Der har vi tilsammen lagt ca 30 000 kvm med flis.
Leif Runars AS opererer også både i Sverige og Finland.

Kenneth Hagen, tlf. 473 26 584
Epost: kenneth@leifrunars.no

Nes kommune
Nes kommune leier seks plasser ved Årnes Næringssenter; tre kontorer benyttes av kommunens administrasjon: Pr i dag gjelder det næringssjef, omdømmebygger og periodevis kommunalsjef plan/samfunnsutvikling.
Tre kontorer er satt av til Gründersenter. Det er lyst ut mulighet til å søke om plass ved Gründersenteret. Den første gründerbedrift vil flytte inn i mars.
En presentasjon av gründeren vil bli gjennomført straks de er på plass i senteret. Flere gründere vil flytte inn etter hvert som vi finner kvalifiserte kandidater.
Videre vil den nye etableretjenesten, som er en del av vår satsing på gründere og som vi tilbyr alle nyetablerere i Nes, periodevis benytte det ene kontoret, samt holde sine møter ved senteret.   Det er også vår ambisjon at Nes Næringsforening holder sine møter på Næringssenteret.

Olaf Dønnum, tlf. 917 86 630
Epost: olaf.donnum@nes-ak.kommune.no

Kompakthus – gründerbedrift
Wenche S. Manneråk, tlf. 930 04 056
Epost: post@kompakthus.no

Nes Bygdeservice SA
Nes Bygdeservice SA utfører mange oppgaver for det offentlige, bedrifter og private. Tradisjonelle tjenester er snørydding, gressklipping, trefelling og vaktmestertjenester. Leverer også hjemmetjenester, renhold, minnesamvær og mye mer.

Daglig leder er Thorleif Brustad, tlf. 900 97 824
Epost: thorleif.brustad@nesbygdeservice.no

Øvrig administrasjon:
Solfrid Jellum, tlf. 452 56 004

Epost: solfrid.jellum@nesbygdeservice.no
Tove Helen Selbæk, tlf. 476 20 646
Epost: tove.selbaek@nesbygdeservice.no